V októbri pod Pyramídou

« Novinky

Aj túto jeseň bude Ensemble Ricercata hľadať a objavovať „staré“ a nové diela komornej hudby. O všetky objavy sa súbor rád podelí. 

 

Mozartovo kvinteto pre dychové nástroje, kompozície Juraja Beneša, nové skladby Tomáša Boroša a Mariana Lejavu aj diela Stockhausena, Kagela a Thórdarsona. To je v skratke Ivanov jesenný program s Ensemble Ricercata. V októbri vystúpi vo Veľkom koncertnom štúdiu SRo dvakrát: 16. 10. s Ronaldom Šebestom, 30. 10. sólo. O novembri a svetových premiérach skladieb Tomáša Boroša a Mariana Lejavu bude reč neskôr, no tešiť sa dá už teraz.   

 

Ivan bude tento mesiac koncertovať aj v Ružomberku (3. 10.), Nových Zámkoch (19. 10)Poltári (20. 10.) Topoľčanoch (21. 10.) a Dolnom Kubíne (28. 10.)

 

Príďte hľadať a objavovať. Ivan pozýva.

 

Projekt Ensemble Ricercata v Slovenskom rozhlase podporil z verejných zdrojov ako hlavný partner Fond na podporu umenia. S podporou Bratislavského samosprávneho kraja. S finančným príspevkom Hudobného fondu. S podporou SOZA.

 

Koncert v Poltári je realizovaný s finančnou podporou Fond na podporu kultúry národnostných menšín.

 

Koncert v Topoľčanoch sa koná v rámci celoročnej činnosti InMusic, ktorú podporil z verejných zdrojov ako hlavný partner Fond na podporu umenia. S finančným príspevkom Hudobný fond. S podporou SOZA.