Novembrové koncerty, koncerty v decembri

« Novinky

Čaká ma presne 6 koncertov v 5 mestách, nie len na Slovensku. 

 

V Nových Zámkoch a Trnave, na sólových recitáloch, odohrám skladby od F. Chopina, P. Glassa, D. Mateja, či J. Beneša. 

 

Stretnúť ma môžete aj na Setkání Nové Hudby + v Brne s programom “Old Boys Anthology” a to 24. 11. 2022 o 19:00 na JAMU. 

 

V decembri si zahrám aj v Divadle VIOLA v Prešove spolu s Davidom Danelom (husle) a Ronaldom Šebestom (klarinet). Východu Slovenska zahráme skladby “Ma fin est mon commencement” (verziu pre husle, klarinet a klavír) a “Hudba (za názvom)” od Adriána Demoča. 

 

Na záver, by som vás chcel srdečne pozvať na štvrtý tohtoročný koncert cyklu Ensemble Ricercata v Slovenskom rozhlase, ktorý sa uskutoční už 10. decembra o 19:00. 

 

“Stormy Monday”

 

Vo veľkom koncertnom štúdiu Slovenského rozhlasu v Bratislave sa spolu so mnou predstavia David Danel (husle), Jozef Lupták (violončelo). Privítame aj hostí z Komorného orchestra ZOE a Speváckeho zboru Technik STU pod vedením zbormajsterky Petry Torkošovej. 

 

Dramaturgia decembrového koncertu je v znamení Bach – Zagar – Matej. 

 

Koncert sa koná v rámci projektu Ensemble Ricercata v Slovenskom rozhlase, ktorý z verejných zdrojov ako hlavný partner podporil Fond na podporu umenia. S podporou SOZA. S finančným príspevkom Hudobného fondu. S podporou Bratislavského samosprávneho kraja a Nadácie mesta Bratislavy. Cyklus koncertov je súčasťou hudobno-edukačnej relácie Rádia Devín Hudobná dielňa.

 

Bližšie informácie o koncertoch nájdete v sekcii “Kalendár”.